Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Kolędowo w Światłowni

na zdjęciu młoda kobieta, blondynka, w sukience , rozmawia przez telefon.

Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu rapera PeEsa i Darii Wójcik.
Światłownia (ul. św. Trójcy 15), piątek (9.01.), g. 18.00. Wstęp wolny.

PeEs – raper, związany mocno z przesłaniem chrześcijańskim. Jego historia zaczyna się w 2006 roku, kiedy to trafił po wielu trudnych przeżyciach na spotkanie wspólnoty charyzmatycznej. Od tamtej pory rozpoczął nowe życie. Zaczął grać rap chrześcijański. Koncerty łączy z głoszeniem świadectwa nawrócenia. Uczestniczył w Festiwalu Praskim w Warszawie, grał wiele koncertów w szkołach, kościołach, placówkach młodzieżowych. W 2009 nagrał płytę „Krzyk”. W tym roku wyjdzie Jego druga płyta pt „Post scriptium”.Stworzył projekt dla dzieci związany z rapowaniem bajek Brzechwy. A także świąteczny projekt przekładając tradycyjne kolędy na kolędy w rytmie rap.

Daria Wójcik – sopran
26 maja 2011 r. zdała z wynikiem celującym egzamin dyplomowy w klasie śpiewu solowego dr Małgorzaty Ratajczak i ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu. 1 lutego 2011 roku wraz z tenorem Łukaszem Ratajczakiem wystąpiła w koncercie z okazji zakończenia II edycji wykładów UTW w inowrocławskim Teatrze Miejskim. Na zakończenie roku 2014 wraz z Remigiuszem Kuźmińskim wykonała utwór „Upiór w operze”. Ukończyła również kierunek związany z muzyką na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Wokalistka cieszy się dużym uznaniem. Prężnie koncertuje zarówno od strony solistycznej jak i zespołowej. Jest członkinią zespołu wokalnego Inowrocławskiego Towarzystwa Muzycznego „Pro Arte” w Inowrocławiu.

Przeczytaj również