Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert Aleksandry i Andrzeja Frydryszków

Na zdjęciu zespół muzyczny : mężczyzna gra na pianinie, przed nim stoją szczupła brunetka w okularach i szczupły mężączyzna w średnim wieku. Śpiewają .

 W Światłowni wędrować będą po krainie łagodności poprzez utwory Aleksandry Bacińskiej, Grzegorza Turnaua, Agnieszki Osieckiej i wielu innych wspaniałych twórców SŁOWA i MUZYKI.

Aleksandra Frydryszek. Urodzona w Bydgoszczy na tyle dawno, że nie warto wnikać w szczegóły. Z wykształcenia nie-piosenkarka. Z zamiłowania adoratorka Wszystkich Pięknych Polskich Piosenek – w skrócie WPPP. Śpiewa od momentu kiedy zrozumiała, że śpiewanie, a szczególnie śpiewanie dla innych – jest nieprawdopodobną frajdą. Lubi Tuwima, Osiecką, kwiaty, koty i powietrze po deszczu. Swój koncercik zatytułowała – „ Kilka świetnie napisanych piosenek „, które chce zaśpiewać z nadzieją ,że przekona do nich również słuchaczy. Nagrała dwie płyty; „Z Tobą” i „Między porami roku”.                          

Andrzej Frydryszek. Śpiewa od sześciu lat dla przyjemności. Nagrał dwie płyty pt. „Moje zamyślenia’ i „Już się nie boję”.   Śpiewa głównie poezję i piosenki, w których najważniejszy jest tekst. Śpiewanie traktuje jako równowagę i sposób na życie w dzisiejszych szalonych czasach. Najbardziej lubi śpiewać dla niezbyt licznej i wrażliwej publiczności.

Przeczytaj również