Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert – Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor)

na zdjęciu młoda kobieta, blondynka, w sukience , rozmawia przez telefon.
Dwoje współpracujących ze sobą przyjaciół – artystów: sopranistka Daria Wójcik i tenor Remigiusz Kuźmiński, to dyplomowani muzycy – wokaliści.
 
Daria Wójcik – jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku – pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu w klasie wokalistyki. Uczyła się śpiewu klasycznego pod okiem cenionej śpiewaczki operowej i pedagog – prof. Małgorzaty Ratajczak.
 

Remigiusz Kuźmiński – jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki prof. Joanny Żółkoś – Zagdańskiej i prof. Krzysztofa Szydzisza, oraz w klasie dyrygentury prof. Moniki Wilkiewicz, prof. Radosława Wilkiewicza i prof. Andrzeja Zubka. Ponadto absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu w klasie wokalistyki prof. Janusza Ratajczaka i prof. Małgorzaty Ratajczak.

Wiosną tego roku ukazały się solowe płyty tychże artystów. Daria Wójcik, wydała swój debiutancki album z muzyką operowo – operetkową, natomiast Remigiusz Kuźmiński wydał swoją drugą już z kolei płytę z repertuarem musicalowo – filmowym i literackim.

 
Podczas koncertu, który odbędzie się w piątek, 18 sierpnia 2017 roku, o godz. 18:00, w Światłowni, artyści zaprezentują wybrane utwory ze swoich nowych albumów. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.
 
Płyta Remigiusza Kuźmińskiego znajduje się na jego oficjalnej stronie: www.remigiuszkuzminski.pl

oraz pod następującym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ecYGZtBN-dE 

Przeczytaj również