Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

koncert Macieja Charczuka i Roberta Małeckiego 17.03.2017, piątek, godz. 18.00 – Wieczór z piosenką i gitarą „Zagraj coś co wszyscy znają”

Na scenie dwóch mężczyzn, śpiewają.

Maciej Charczuk i Robert Małecki wspólnie śpiewają od lat osiemdziesiątych, a poznali się na jednym z rajdów organizowanych przez harcerzy z bydgoskiego „Elektryka” – Technikum Elektrycznego. Obaj zresztą są absolwentami tej szkoły. Maciej Charczuk związany był także z Uczelnianym Klubem Turystycznym na WSP w Bydgoszczy. Śpiewają piosenki turystyczne, harcerskie i poezję śpiewaną. W latach 80-tych śpiewali na przeglądach piosenki harcerskiej i turystycznej, a w 87 roku na Nocnym Śpiewaniu na Zamku w Świeciu zdobyli nagrodę publiczności. Przez ostatnie lata, w dniu 10 listopada śpiewają w Dworku Nad Brdą, na cyklicznych spotkaniach bractwa harcersko – turystycznego. Traktują śpiewanie jako sposób na odreagowanie od szarej rzeczywistości oraz jako miłe spędzanie czasu w gronie przyjaciół.
Spotkać ich można przy ognisku w Sokole Kuźnicy, w Bieszczadach, innych górach i nizinach, jak tylko usłyszą jakiś śpiew … poczują smakowity zapaszek – już tam są i stroją gitary.

 Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również