Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Pan Górski i SPółka

W bibliotecepozuje trzech młodych muzyków

Podczas koncertu będziemy promować swoją trzecią płytę pt. „Kamasutra Niewinności”. Na koncercie słuchacze usłyszą nasze autorskie kompozycje, jak i utwory Jacka Kaczmarskiego czy Aloszy Awdiejewa.
„Kamasutra niewinności’ to 14 autorskich piosenek, w których pojawiają się wątki dotyczące okruchów przeszłości, strachu i niemożności powrotu do tego co już minęło, a co stanowi o naszej teraźniejszości, ale równocześnie jest zalążkiem naszej przyszłości. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na wieczór pełen wzruszeń ze sporą dawką humoru.
Zespół Pan Górski i SPółka to trzech bardów ze Szczecina, którzy oferują podróż pośród akustycznych brzmień inspirowanych twórczością Kaczmarskiego, Awdiejewa i Gintrowskiego. Autorskie kompozycje Sebastiana Górskiego nawiązują do miłości, przemijania, poszukiwania swojego miejsca w świecie, jak również z przymrużeniem oka komentują rzeczywistość.
Członkowie zespołu:
Sebastian Górski – tekściarz, wokalista, gitarzysta, perkusista w zespole Nikt
Tomasz “Skaya” Skuza – basista, wokalista, lider i założyciel Quo Vadis
Przemysław Nowak – wirtuoz akordeonu, założyciel zespołu Rockasta.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu.

https://www.youtube.com/watch?v=iPOFnQhXDUo

Przeczytaj również