Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Kruk Changer

młody mężczyzna z gitarą

Nazywam się Jakub Stępniewski, ale występuję pod pseudonimem „Kruk Changer” , co jest nawiązaniem do imienia bohatera komiksu, który kiedyś wymyśliłem, ale którego projekt pozostał ostatecznie tylko w mojej głowie.
Od dziecka lubię pisać wszelkiej maści teksty – notatki, wiersze, piosenki czy nawet zarysy powieści. W pewnym okresie życia chwyciłem za gitarę i okazało się, że lubię też wymyślać własne melodie, z czego później zrodził się pomysł tworzenia piosenek i występowania na scenie.
Kilka lat temu zafascynowałem się twórczością Jacka Kaczmarskiego, którego utwory z przyjemnością wykonuję obok moich własnych.
https://www.youtube.com/channel/UCXu45ogWqONrAwZMCdnl7HA
Wstęp na wydarzenie – cegiełka 20 zł, seniorzy, niepełnosprawni-18 zł.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu.

Przeczytaj również