Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Krzysztof Sałapa

młody mężczyzna w ciemnej bluzce

Ex – wokalista rockowej formacji Archangellica tym razem podzieli się z Wami utworami, które na różnym etapie życia wywołały u niego emocjonalny wstrząs.
Dream Theater, Aerosmith, Helloween, David Bowie, Ozzy Osbourne, Epica – oto, co Was czeka 🙂
Wśród nich znajdę się również Ja, czyli dwa SOLOWE utwory, które składać się będą na autorską płytę, a jej oficjalna premiera przewidziana jest na wiosnę 2024 roku.
Jeśli prawa autorskie, oraz sprawy techniczne pozwolą, zaprezentuję też utwory z płyty, którą nagrałem z Archangelicą w 2012 roku.
Śpiewam od 1997 roku i przez ten czas zjechałem Polskę wzdłuż i wszerz propagując rockowo – metalowe podejście do najróżniejszych i powszechnie znanych piosenek. Niemcy i Bruksela też były na mapie moich muzycznych wojaży.

ZAPRASZAM, bo będzie się działo… 😉

https://youtu.be/3y6wL8tm8hk
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Przeczytaj również