Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Łukasz Majewski

Na zdjęciu mężczyzna kurtce moro, młody, oparty o mur z czerwonej cegły. Patrzy w dal.

15.05.2015, piątek, godz. 18.00 – koncert  Łukasza Majewskiego

Zapraszamy na koncert promujący nową płytę Łukasza Majewskiego.

Łukasz Majewski o swojej twórczości  i nowej płycie:
„Na początku (2001-2004) był folkowo-turystyczny vergil van troff, z którym to do dzisiaj, choć nieczęsto, potrafimy się spotkać na scenie przy specjalnych okazjach. Później była autorska kavka (2004-2007), a od pewnego czasu szwendam się sam lub w towarzystwie podejrzanego elementu parającego się piosenką literacką czy też autorską. Jeśli miałbym wymieniać ważne dla mnie momenty to były nimi: grand prix Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, nagroda im. Wojtka Bellona na SFP w Krakowie, trzykrotnie złota piątka na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA, pierwsze miejsce na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu, nagroda im. Janka i Jacka Stefańskich na Bazunie”.

https://plus.google.com/u/0/+lukaszmajewski/posts/BD5BZxEivLD

Płyta: „Mężczyzna z zakolami”
W skład programu wchodzi szesnaście piosenek, dzięki którym uważny słuchacz może m.in. zrozumieć, co czuje mężczyzna, który zostaje ojcem, znaleźć przepis na oduczenie żon czytania wierszy czy też pochylić się nad zwolnieniami grupowymi w anturażu rzeźni.
Piosenki docenione były przez publiczność oraz jury wielu ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej oraz autorskiej (min. Nagroda Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix OFPA w Rybniku, pierwsza nagroda i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu imienia Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu, czy trzykrotnie Złota Piątka laureatów na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.

 

Przeczytaj również