Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Maciej Stobrawa – dźwięki

Młody mężczyzna opiera się o gitarę. Zdsjęcie J. Serafinowicz

Maciej Stobrawa –  od zawsze uzależniony do melodii, rytmu i harmonii muzycznej, samouk. W latach szkolnych – granie na perkusji i gitarach z przyjaciółmi i kolegami. W Poznaniu – granie na gitarze i śpiewanie w studenckim zespole rockowym „Północ”. W Bydgoszczy – granie na basie w hardrockowym zespole „Demos Down”. Potem nic……. nic…… bardzo długo nic ……. – jedynie granie do szuflady. Od 2013r. do 2018r. – granie na gitarach i śpiewanie min. własnych pomysłów w rockowych aranżacjach w zespole „Niewidziani”. Obecnie solo.

 „Plumkaniem” na gitarze akustycznej lub elektrycznej i wydawaniem z siebie dźwięków próbuje oddać rytm, harmonię, puls basu, melodię i stworzyć emocjonalne zjawisko muzyczne – piosenkę. Zagranie na żywo swoich pomysłów w wersji akustycznej ma oddać ich prostotę, bezpośredniość i pierwotny charakter.

Maciej Stobrawa – dźwięki – to solowy projekt prezentujący pomysły muzyczne na gitarę akustyczną lub elektryczną i głos.

Zdjęcie J.Serafinowicz

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

 www.facebook.com/Maciej-Stobrawa-dźwięki-357889954777804/

www.youtube.com/channel/UC04csrnrsRmhlEmcuY98x5w

 

Przeczytaj również