Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Marcelina Bociek

młoda wokalistka i młody gitarzysta

Marcelina Bociek – bydgoszczanka, laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Z wykształcenia filolog polski i logopeda, na co dzień dziennikarka telewizyjna i wokalistka. Człowiek mnóstwa pasji, z których największe to muzyka, poezja i podróże. Uśmiechnięta, zakochana w naturze dziewczyna, która chwile wolne od miejskich obowiązków spędza w górach lub nad mazurskimi jeziorami – tam wycisza się i szuka natchnienia.

Sylwester Bugajak – student Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie gitary na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Na co dzień wykonuje różne gatunki muzyki jazzowej oraz rozrywkowej, a także komponuje i aranżuje.

Podczas koncertu wokalno-gitarowy duet zaprezentują utwory z nurtu szeroko pojętej piosenki poetyckiej, charakteryzujące się niebanalnymi tekstami. Będzie można usłyszeć piosenki, które na przestrzeni lat zapisywały się na kartach muzycznej historii, a także te bardziej współczesne, nawet znane z radia. Wybrzmią utwory Mietka Szcześniaka, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, ale również Sanah czy Dawida Podsiadły.

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł https://bilety.io/MNwmh i w Światłowni.

„Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO”

Przeczytaj również