Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

MARZENA NOWAKOWSKA

Na zdjęciu młoda kobieta gra nagitarze

8 maja 2015 r. o g. 18:00 zapraszamy do Światłowni na spotkanie z piosenką autorską i poetycką, na przygodę ze słowem i muzyką.

Marzena Nowakowska – bydgoski „bard w spódnicy”. Poetka, pisze teksty i komponuje piosenki z kręgu poezji śpiewanej. Laureatka wielu przeglądów piosenek z krainy łagodności. Jest autorką Piosenki Laureatki ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej Bazuna. Wyróżniona Nagrodą Specjalną Starosty Łęczyckiego na X Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej Nocnik 2014. Na 47 Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie – jury wyróżniło ją nominacją na Danielkę 2014, a zgromadzeni słuchacze – prestiżową Nagrodą Publiczności. Na VIII Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej w Ujsołach Danielka 2014 – jury przyznało Marzence Pierwszą Nagrodę dla Wykonawcy, a zgromadzeni w Dolinie Danielki miłośnicy piosenek z kręgu Krainy Łagodności – kolejny raz – nagrodzili Nagrodą Publiczności. W listopadzie 2014 została laureatką XXVIII Festiwalu Piosenki Turystycznej i Studenckiej w Lublinie – Bakcynalia 2014. Na co dzień – redaktor tekstów, polonista, historyk.

Przeczytaj również