Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Muzyczny wieczór z Agnieszką Osiecką – wystąpią: Agata Pufal, Aleksandra Meler, Aleksandra i Andrzej Frydryszkowie

Na zdjęciu zespół muzyczny : mężczyzna gra na pianinie, przed nim stoją szczupła brunetka w okularach i szczupły mężączyzna w średnim wieku. Śpiewają .

 Agata Pufal – Wokalistka, nauczyciel śpiewu, instruktor muzyki, dyrygent, absolwentka Akademii Muzycznej imienia F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na Wydziale Edukacji Muzycznej. Specjalność wokal jazzowy. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych oraz uczestnik jak i zarówno prowadzący różnego rodzaju warsztaty wokalne. m.in. Warsztaty Gospel prowadzone przez Davida Daniela z UK oraz Beverly Minor z USA, Warsztaty Koyemba z Lydie Kotlinsky z Francji, warsztaty technik SLS w Warszawie. Wyróżnienie w Maratonie piosenki osobistej w Świeciu oraz pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z tekstem Agnieszki Osieckiej w Wągrowcu.  

Aleksandra Meler z Brzozy Bydgoskiej. W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe Akademii Muzycznej w Bydgoszczy o specjalności emisja głosu. Wyśpiewała dyplom muzyka wokalisty Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy w 2012 r. Od 2005 r. jest magistrem sztuki muzycznej kierunku Edukacja artystyczna w Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego (UKW). Brała udział w kilkudniowych warsztatach wokalnych u Krystyny Prońko i Elżbiety Zapendowskiej. Wykonuje piosenki popularne, musicalowe, piosenki poetyckie oraz klasyczne pieśni. Fascynuje ją śpiewanie w chórach. Aktualnie śpiewa w scholi ProDei Jest laureatką przeglądów piosenki m. in. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Poetyckiej „O Złote Koło Młyńskie” w Stargardzie Szczecińskim, Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory w Kutnie czy Konkursu Poezji Śpiewanej im. Agnieszki Osieckiej w Miliczu.

 Aleksandra Frydryszek. Urodzona w Bydgoszczy na tyle dawno, że nie warto wnikać w szczegóły. Z wykształcenia nie-piosenkarka. Z zamiłowania adoratorka Wszystkich Pięknych Polskich Piosenek – w skrócie WPPP. Śpiewa od momentu kiedy zrozumiała, że śpiewanie, a szczególnie śpiewanie dla innych – jest nieprawdopodobną frajdą. Lubi Tuwima, Osiecką, kwiaty, koty i powietrze po deszczu.

Andrzej Frydryszek. Śpiewa od 6-lat dla przyjemności. Nagrał dwie płyty pt. „Moje zamyślenia’ i „Już się nie boje”.   Śpiewa głównie poezję i piosenki, w których najważniejszy jest tekst. Śpiewanie traktuje jako równowagę i sposób na życie w dzisiejszych szalonych czasach. Najbardziej lubi śpiewać dla niezbyt licznej i wrażliwej publiczności.

Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię- 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł. Karnet na cały miesiąc 30 zł.

Przeczytaj również