Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Muzyka włoska na żywo z GUY Crucillo

mężczyzna w średnim wieku w białym garniturze przy pianinie elktronicznym

Piosenkarz i kompozytor z Włoch, Guido Crucillo przydomek artystyczny „GUY” /czyt. Gay/ . Urodził się w San Marco Argentano w regionie Calabria, na południu Włoch. W latach 1973-1976 rozpoczął naukę w konserwatorium muzycznym w Rotterdamie. Po jego ukończeniu wrócił do Włoch. Za swoją twórczość muzyczną zdobył popularność i uznanie. Wielokrotnie zapraszany do telewizji włoskiej jako zdobywca wielu nagród za twórczość muzyczną.
Jest autorem i kompozytorem wielu piosenek, które sam wykonuje. Grywał na różnych scenach. Na początku Jego kariery były to regiony południowych Włoch m.in. Cosenza, Mediolan później Sycylia i Sardynia. Potem wyjechał w trasę koncertową do Holandii i Niemiec, gdzie grał ze swoim zespołem w Rotterdamie, Venlo,Deventer, Dortmund, Dusseldorf, Hamburg.
Wykonuje muzykę typu POP. Ponad 40 lat temu sytuacja ekonomiczna we Włoszech zmusiła wielu Włochów, również Jego, do emigracji.Od tamtego czasu mieszka na stałe w Niemczech gdzie z ogromną pasją promuje muzykę włoską. Regularnie, każdego roku, wyjeżdża do rodzinnych stron, do Włoch dając koncerty.
Do Polski przyjechał po raz pierwszy w latach 80-tych, gdy był zaproszony do Katowic i Krakowa.Jego oryginalny głos i dobrany repertuar zgromadził wokół Niego
dużą grupę sympatyków. Wykonuje utwory znane na całym świecie !! W Polsce, przez ostatnie 16 lat bywa często i od tego czasu z ogromną pasją propaguje muzykę włoską, wprowadzając słuchaczy w wyjątkowo romantyczny klimat. Szczególnie w naszym regionie, jak mówi poznał wielu ludzi bliskich temperamentowi Włochów i zamiłowaniem do muzyki. Od 16 lat regularnie grywa koncerty plenerowe w Bydgoszczy, Ciechocinku, Inowrocławiu,Warszawie i wielu innych miastach. Gra w restauracjach, klubach, sanatoriach również na imprezach okolicznościowych, festynach, andrzejkach w Sylwestra. Ważny jest fakt, iż Guy zawsze wykonuje muzykę na żywo!!!
Dotychczas nagrał i wydał 7 płyt CD, które zawsze można nabyć podczas Jego koncertów.
https://www.youtube.com/watch?v=UcW_y6ok1m0&t=74s
Wstęp – cegiełka 20 zł.

Przeczytaj również