Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Osiecka i nie tylko, czyli rozmowa przez piosenki

Zapraszamy na koncert: „Osiecka i nie tylko, czyli rozmowa przez piosenki”. Wystąpią wrocławscy artyści: Wojciech Ławnikowicz – gitara, śpiew i Grzegorz Cieciński – śpiew. Znaczną część programu stanowić bedą utwory Seweryna Krajewskiego i Agnieszki Osieckiej. Pojawią się też piosenki innych twórców, m.in. Marka Grechuty, Skaldów czy Janusza Gniatkowskiego. Będzie lirycznie, ale i wesoło. Tylko piosenki z dobrym, polskim tekstem i wspaniałą muzyką.
Światłownia (ul. św. Trójcy 15), 21.03.2014 g. 18.00. Wstęp wolny.

Wojciech Ławnikowicz jest gitarzystą klasycznym, wokalistą, interpretatorem tekstów i recytatorem. Wielokrotnie zdobywał nagrody na festiwalach, m.in. „Widzieć muzyką” w Busku-Zdroju, „widzieć inaczej” w Turku, „Widzieć muzyką” w Bytomiu Odrzańskim, „Szukamy siebie” w Kozienicach, „OPTAN” w Grudziądzu. Jest laureatem nagrody im. generała Baranowskiego przyznawanej wybitnie uzdolnionym niewidomym muzykom. Odnosił sukcesy w konkursach recytatorskich. Interesuje się sportem. Z wielką pasją i emocjami kibicuje biało-czerwonym. 

Grzegorz Cieciński -śpiewa od 10 lat i bardzo lubi to robić. Zdobywał nagrody na festiwalach, m.in. „Festiwal widzących duszą” w Bydgoszczy, przegląd twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo wielka woda” we Wrocławiu, przegląd twórczości Agnieszki Osieckiej „Oceany” w Niemodlinie, Spotkania z piosenką „Struna” w Mszczonowie, „Amor sprawił” w Oświęcimiu, „Widzieć muzyką” w Busku-Zdroju, „Widzieć inaczej” w Turku, „Widzieć muzyką” w Bytomiu Odrzańskim, „Szukamy siebie” w Kozienicach. Jego wielką pasją jest kolej. Uwielbia podróżować pociągami i zwiedzać dworce. Na bieżąco śledzi zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Uczestniczy w imprezach kolejowych, np. Parada Parowozów w Wolsztynie czy przejazdy zabytkowymi pociągami turystycznymi. Lubi oglądać teleturnieje. Pół roku temu brał udział w teleturnieju „Jaka to melodia?”, w którym doszedł do trzeciej rundy.

Przeczytaj również