Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Projekcja filmu dokumentalnego „Preludium”

Na zdjęciu zdjęcie mężczyzny w średnim wieku i podpis: Leszek Ciechoński-reportażysta, filmowiec, dziennikarz, . W 1994 roku zadebiutował w telewizyjnym Magazynie Ekspresu Reporterów, który od tego czasu wyemitował blisko 200 jego reportaży. Autor 15 filmów dokumentalnych (Chłopcy, Tajemnica Parowego Młyna, Przyśpieszony Przemyśl-Szczecin). Wykładowca Sztuki Wyboru.

12.04.2015, niedziela, godz. 18.00-projekcja filmu dokumentalnego „Preludium” Leszka Ciechońskiego i Agnieszki Elbanowskiej

Leszek Ciechoński- reportażysta, filmowiec, dziennikarz, w 1994 roku zadebiutował w „Ekspresie Reporterów”, który od tego czasu wyemitował blisko 200 jego reportaży, autor 15 filmów dokumentalnych. Zdobywca prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich „za wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.

„Preludium” – film o losach niewidomej polskiej śpiewaczki operowej Ewy Lewandowskiej, która po ukończeniu Akademii Muzycznej w Katowicach odwiedziła najsłynniejszy teatr operowy na świecie”la Scala” w Mediolanie. To także emocjonalna opowieść o młodych artystach usiłujących zrobić karierę w świecie.

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z autorem filmu.

Przeczytaj również