Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Przedstawienie z piosenkami wg Jana Brzechwy „Opowieści różne znacie”

Aktorzy wśród leśnej scenerii prezentują niezwykłą historię o zwierzętach. Z opowieści tej dowiadujemy się o niesamowitym przedsięwzięciu burego wilka Barnaby oraz poznajemy sprytnego rysia Bazylego, który dbał tylko o siebie i oszukiwał swoich leśnych przyjaciół, by osiągnąć swój cel. Na szczęście mieszkańcy lasu potrafią się zjednoczyć i wspólnie zaradzić problemom. Przedstawienie bawi, uczy mądrymi treściami oraz cennymi puentami. Wielką atrakcją jest kolorowa scenografia, maski zwierząt i ptaków oraz piosenki śpiewane wspólnie z dziećmi. Występują Andrzej Kosiedowski i Witold Murański. Grupa teatralna istnieje już od 1995 r. Pierwsze przedstawienie zaprezentowane zostało w bydgoskim liceum nr V to był marzec wym.roku. Potem były bajki wg Tuwima, Bohater romantyczny,Mały Książę, Pamiętniki Paska,Ławeczka Gelmana grana m.in. na promie do Szwecji i w Lubostroniu, bajki Brzechwy.
Andrzej Kosiedowski- aktor teatrów w Toruniu im.Horzycy,w Gnieżnie,Gorzowie,Grudziądzu. laureat konkursu „Bliżej Teatru” za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu teatru. Grał role główne i mniejsze a m.in.Kirkor,Hamlet, Kordian,Gustaw,Kochanek w „Ich czworo” wystąpił w Budapeszcie dla Polonii oraz w programach kryminalnych 997 m.in. zamordowany na zlecenia prawdopodobnie Gąsiorka agent PZU w Bydgoszczy oraz szef gangu z Inowrocławia.
Witold Murański -aktor estradowy i piosenkarz występował m.in. w „Czarnych Beretach” i w Kołobrzegu gdzie był laureatem Srebrnego Pierścienia oraz w Szopkach Zdzisława Prusa i w w programach kryminalnych 997 m.in. ksiądz zamordowany pod Tucholą. Reżyseria Andrzej Kosiedowski, scenografia Ewa Górecka.

Przeczytaj również