Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Przedstawienie z piosenkami wg Jana Brzechwy „Opowieści różne znacie”

Aktorzy wśród leśnej scenerii prezentują niezwykłą historię o zwierzętach. Z opowieści tej dowiadujemy się o niesamowitym przedsięwzięciu burego wilka Barnaby oraz poznajemy sprytnego rysia Bazylego, który dbał tylko o siebie i oszukiwał swoich leśnych przyjaciół, by osiągnąć swój cel. Na szczęście mieszkańcy lasu potrafią się zjednoczyć i wspólnie zaradzić problemom. Przedstawienie bawi, uczy mądrymi treściami oraz cennymi puentami. Wielką atrakcją jest kolorowa scenografia, maski zwierząt i ptaków oraz piosenki śpiewane wspólnie z dziećmi. Występują Andrzej Kosiedowski i Witold Murański. Grupa teatralna istnieje już od 1995 r. Pierwsze przedstawienie zaprezentowane zostało w bydgoskim liceum nr V to był marzec wym.roku. Potem były bajki wg Tuwima, Bohater romantyczny,Mały Książę, Pamiętniki Paska,Ławeczka Gelmana grana m.in. na promie do Szwecji i w Lubostroniu, bajki Brzechwy.
Andrzej Kosiedowski- aktor teatrów w Toruniu im.Horzycy,w Gnieżnie,Gorzowie,Grudziądzu. laureat konkursu „Bliżej Teatru” za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu teatru. Grał role główne i mniejsze a m.in.Kirkor,Hamlet, Kordian,Gustaw,Kochanek w „Ich czworo” wystąpił w Budapeszcie dla Polonii oraz w programach kryminalnych 997 m.in. zamordowany na zlecenia prawdopodobnie Gąsiorka agent PZU w Bydgoszczy oraz szef gangu z Inowrocławia.
Witold Murański -aktor estradowy i piosenkarz występował m.in. w „Czarnych Beretach” i w Kołobrzegu gdzie był laureatem Srebrnego Pierścienia oraz w Szopkach Zdzisława Prusa i w w programach kryminalnych 997 m.in. ksiądz zamordowany pod Tucholą. Reżyseria Andrzej Kosiedowski, scenografia Ewa Górecka.

Przeczytaj również

Na pozór wszystko gra…

Obecnie zaczęły funkcjonować całkiem przyzwoite przepisy dotyczące dostępności dla osób niewidomych. Niewidomym sprzyjają instytucje samorządowe i rządowe. Mogą oni bez problemów odwiedzać każdą stronę internetową. Tyle teoria. W praktyce niewiele […]