Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Rok i Zuzanna Mulec

młody gitarzysta i młda wokalistka na scenie. Wokalistka siedzi na cajonie

Rok Mulec
Pochodzę ze Słowenii, ale od pięciu lat mieszkam w Polsce i pracuję na Niewidzialnej Wystawie w Warszawie. Interesuję się jazzem, motoryzacją i teatrem radiowym. Muzyką zajmuję się od dziecka: przez cztery lata uczyłem się gry na fortepianie w szkole muzycznej, a tajniki gry na gitarze, akordeonie i harmonijce ustnej opanowałem prawie samodzielnie. Poza tym od małego śpiewałem w chórach: najpierw w szkole, potem w parafii, aż wreszcie w znanym słoweńskim zespole wokalnym Bee Geesus, z którym uczestniczyliśmy w bitwie chórów w austriackiej telewizji ORF i śpiewaliśmy razem ze słynnymi słoweńskimi piosenkarzami, takimi jak Oto Pestner i Aleksander Mežek. Grałem również na gitarze w zespole uwielbieniowym Skromni Band. Często uczestniczyliśmy w oprawie mszy świętych i adoracji, a w roku 2015 nagraliśmy płytę. Lubię grać bluesa, rock’n’roll, country i pop. Moja pasja to akompaniowanie, ponieważ uwielbiam szukać takich harmonii, żeby jak najlepiej dopasować akompaniament do wykonawcy. A kiedy akompaniuję Zuzi, wtedy jestem najszczęśliwszym mężem na świecie.

Zuzanna Mulec

Jestem wielką pasjonatką języków obcych: znam język angielski, niemiecki oraz słoweński, a od niedawna uczę się też języka holenderskiego. Muzyka jest dla mnie odskocznią od pracy oraz okazją do podróży i poznawania nowych ludzi. Nie ograniczam się do jednego gatunku muzycznego: często wykonuję piosenkę literacką, jak i bardziej wyszukane utwory popularne, czasem sięgam też do tradycji ludowych. Występowałam na wielu konkursach piosenki, gdzie często zbierałam nagrody. Miałam też okazję zaśpiewać u boku czołowych polskich artystów, takich jak Irena Santor, Grzegorz Markowski, czy Grzegorz Turnau. Występowałam także na międzynarodowych wydarzeniach w Turcji i Hiszpanii. Od niedawna gram też na cajonie, co otwiera przede mną nowe możliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=MbqblmjXrmU

Przeczytaj również