Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Ryszard Kilarski i Ewa Domańska

młoda kobieta gra na pianinie, mężczyzna uśmiecha się

Ryszard Kilarski – wokalista, laureat festiwali FART w Bydgoszczy , Albertiana w Krakowie i mocART w Katowicach.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej, zespołu Pectus i innych.

Ewa Domańska o sobie: Pierwszy festiwal wygrałam będąc dzieckiem piosenką o strumyczku i tak artystycznie popłynęło. Szkołę muzyczną I stopnia ukończyłam w klasie fortepianu. Następnie uczęszczałam do Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, gdzie grałam na organach. Podczas nauki w średniej szkole rozwijałam się dwutorowo. Z jednej strony uzyskiwałam wykształcenie na gruncie klasycznym, natomiast drugi – znacznie przyjemniejszy – to nurt muzyki rozrywkowej. Zaczęłam wówczas osiągać sukcesy wokalne na licznych przeglądach i konkursach w kategorii Poezja Śpiewana. Dalszą edukację muzyczną kontynuowałam na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Edukacja artystyczna w Zakresie Sztuki muzycznej. Otrzymałam także możliwość skorzystania ze Stypendium w ramach projektu Erasmus Socrates, dzięki któremu część studiów odbyłam w Hochschule für Musik und Theater Hamburg (pol. Wyższa Szkoła Muzyki i Teatru w Hamburgu). Nauka w Niemczech znacznie poszerzyła moje horyzonty muzyczne. Zaczęłam improwizować na fortepianie, komponować i aranżować.
Nadal śpiewam i gram na fortepianie. Niedawno nagrałam swoją debiutancką autorską płytę i napisałam książkę pt. „Kolory życia”.
Koncert będzie transmitowany na naszym FB.

Przeczytaj również