Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Śpiewamy dla Adama

Mężczyzna w średnim wieku siedzi przy pianinie cyfrowym

Odszedł świetny bydgoski muzyk Adam Rusinek. Nie umarł, tylko odszedł. Przyszedł po niego zegarmistrz światła purpurowy. Teraz Adam, tam na górze, będzie grał wspaniały, wieczny koncert.

Podziwiałem w nim to, że nigdy się nie poddawał. Walczył o życie z uśmiechem na twarzy. Zawsze otwarty i przyjazny wobec innych.

Światłownia chciałaby oddać mu pokłon poprzez koncert „Śpiewamy dla Adama”. Odbędzie się on w piątek, 15 maja o godzinie osiemnastej. Link do transmisji widoczny będzie przed 18. na FB Światłowni, FB Grzegorza Dudzińskiego i tutaj https://www.facebook.com/lik.stowarzyszenie/videos/542699699728044/
Koncert poprowadzi bydgoski muzyk Maciej Różycki. Można jeszcze nadsyłać swoje nagrania (piosenki, wiersze, parę słów od serca) dedykowane Adamowi.

Oglądając koncert wpłać 10 zł na konto Fundacji Światłownia – Kultura bez Barier. W ten sposób zachowujesz się w porządku wobec Światłowni.

Przeczytaj również