Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Święty czas – kolędujemy z zespołem Quadrans

Grupa młodych ludzi ubranych na biało stoi na scenie, śpiewa

Quadrans jest zespołem skupionym na muzyce chrześcijańskiej. Działa od 2006 roku przy Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”, zrzesza ludzi kochających śpiewać w imię Pana.

Ewangelizacja przy dźwiękach muzyki i słowach chwały jest celem i radością zespołu. W imię maksymy „kto śpiewa, modli się podwójnie”, swoją muzyką pragną przybliżać Najwyższego.

Zespół koncertuje w składzie: solista, chór oraz grupa instrumentalna. Wykonują utwory religijne o lekkiej, radosnej formie, jak i z pogranicza klasyki. Quadrans posiada obszerny repertuar koncertowy złożony z kompozycji własnych oraz utworów zespołów i wykonawców znanych w świecie muzyki chrześcijańskiej, jak: TGD, Mietek Szcześniak, New Life M., Beata Bednarz.

Tym razem serdecznie zapraszamy na koncert Najpiękniejszych kolęd i pastoralek pod nazwą „Święty czas”. Za fortepianem zasiądzie Paweł Tomaszewski. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

https://www.facebook.com/Quadrans/

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również