Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

“UNIVERSEalnie”- koncert utworów zespołu Universe w wykonaniu Radka Bugańskiego

młody mężczyzna przy pianinie

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Mirosława Breguły pt.“UNIVERSEalnie”. Podczas muzycznego spotkania będzie okazja zasłuchać się w mniej i bardziej znanych utworach zespołu Universe w wykonaniu i aranżacji Radosława Bugańskiego.
Radosław Bugański – swoją przygodę z życiem zaczął 2 października 1987 roku. Niewiele później rozpoczął drugą przygodę- z muzyką, przychodząc na świat w wielopokoleniowej, muzycznej rodzinie.

Rozkochany w lirycznych balladach i poezji śpiewanej od lat łączy obie przygody, tworząc i grając muzykę o życiu.

Utalentowany wokalista i multiinstrumentalista, który kończąc z wyróżnieniem muzyczną szkołę podstawową, postanowił rozwijać zapisane w genomie nuty, ucząc się na własną rękę. Swoich inspiracji poszukiwał w różnych gatunkach muzycznych: od muzyki metalowej po muzykę elektroniczną.

Na co dzień związany twórczo z zespołem muzycznym „JuRaDa”. Zapraszany gościnnie do udziału w najrozmaitszych projektach muzycznych. Występował na scenie z różnymi znanymi muzykami, w tym Henrykiem Czichem, współtwórcą zespołu Universe.

Swój muzyczny kunszt prezentował podczas licznych koncertów w Polsce m.in. w Szczecinie, Lubawce, Gdańsku i Bydgoszczy, Wałbrzychu.

W 2021 roku wyróżniony nagrodą publiczności, podczas ogólnopolskiego X Przystanku Krajcok w Chorzowie za wykonanie utworu „Tyle chciałem Ci dać”. W 2022r wyróżniony na Przystanku Krajcok Festiwal, za wykonanie utworów „Tylko noc i ja”, oraz „Mijam jak deszcz”.
https://youtu.be/xQlAet3mwSc

Wstęp na wydarzenie – cegiełka 20 zł, seniorzy, niepełnosprawni-18 zł.

Przeczytaj również