Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Wszystkiego Najlepszego

Zespół muzyczny stoi na scenie, 3 osoby graja na gitarach, 4 śpiewają

Zespół „Wszystkiego Najlepszego” to bydgosko-toruńska grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności w większości nadające się do wspólnego śpiewania. Od początku misją zespołu było tworzenie i śpiewanie piosenek, które nawet wtedy kiedy wykonuje się je tylko na jednej gitarze nie stracą wiele, piosenek nadających się do wspólnego śpiewania, harmonijnych i nie banalnych mających tekst który może funkcjonować sam. poruszający struny wrażliwych osób.

Mimo wielu lat nieobecności piosenki zespołu cały czas rozbrzmiewają na rajdach i przy ogniskach. Takie piosenki jak „Taradajka”, „Jesienne oczekiwanie” i wiele innych odnaleźć można w wielu śpiewniczkach. „Wszystkiego Najlepszego” powstał pod koniec lat 80-tych i prze lata wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki turystycznej, przeglądach poezji śpiewanej czy piosenki studenckiej m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach w Lublinie, na Danielce , na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, na Bazunie i wielu innych. Po wielu latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę „Na przekór przyszłej Korekcie”, tworzy nowe piosenki i koncertuje.

Autorami większości tekstów są zaprzyjaźnieni twórcy naszego regionu Krysia Berndt, Aleksandra Bacińska , założyciel zespołu i autor muzyki Maciej Rzeźnikowski.

Zapraszamy na spotkanie z piosenką na którym zabrzmią i te najstarsze piosenki jak i te które będą wykonywane po raz pierwszy. Zespół zagra w składzie: Justyna Rzeźnikowska, Beata Łapińska, Sławomir Szymeczko Sławomir Sz, Iwo Jankowski, Maciej Rzeźnikowski, Grzegorz Bielawski i Tomek Keszkowski.

Przeczytaj również