Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

„Życie jest piękne”-koncert Łukasza Barucha

Na zdjęciu młody mężczyzna śpiewa.

24.04.2015, piątek, godz. 18.00 – koncert Łukasza Barucha
Niewidzący od 8 lat wokalista, pasjonat i działacz społeczny. Od 2007 r. związany współpracą z dąbrowskim klubem Helikon i Pałacem Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej gdzie śpiewa jako solista. Laureat wielu ogólnopolskich festiwali w tym trzykrotny finalista „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki” organizowanego przez fundację Anny Dymnej. W swojej przygodzie z muzyką miał okazję śpiewać w duetach z takimi gwiazdami jak: Ewelina Flinta, Natalia Kukulska, Piotr Kupicha i współpracować z takimi artystami jak: dyrygent Zbigniew, Górny, piosenkarz Dawid Podsiadło , czy kompozytor z krakowskiej Piwnicy pod Baranami – Pan Andrzej Zarycki. Koncertując w całej Polsce miał okazję wystąpić w takich miejscach jak Zamek Królewski w Warszawie, katowicki Spodek, czy warszawski Teatr Ateneum, jak również za granicą: w Bułgarii, czy na Islandii.
Łukasz Baruch od 2010 r. jest współzałożycielem i Prezesem dąbrowskiej Fundacji „Wygrajmy Razem” wspierającej niepełnosprawnych artystów z całej Polski. Za swą działalność społeczną i artystyczną został dwukrotnie uhonorowany nagrodą Prezydenta Dąbrowy Górniczej, srebrną odznaką za zasługi województwa śląskiego, jak również statuetką „Dąbrowianina roku 2014″.

Przeczytaj również