Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Audyty

Pragniemy zaproponować Państwu usługę sprawdzenia Państwa stron internetowych pod względem ich dostępności dla osób niepełnosprawnych. My nie sprawdzamy czy macie trzy kwadraciki sugerujące dostępność! My sprawdzamy autentyczną dostępność w oparciu o nasze osoby niepełnosprawne, wyspecjalizowane programy informatyczne i specjalistów informatyków.

W ten sposób będziecie Państwo o krok przed konkurencją. Osoby niepełnosprawne w sieci to już nie jest żadna nowość. To Państwa potencjalni klienci. Na zachodzie każda strona www spełnia takie normy dostępności (WCAG 2.0). W Polsce taki obowiązek istnieje już od 1.06.2015. W praktyce jednak jesteśmy na początku tej drogi. Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła pod tym względem 23 strony internetowe centralnych instytucji państwowych. Tylko jedna witryna, należąca do PFRON, spełniała normy WCAG 2.0!

Zatrudniamy osoby niepełnosprawne, które mimo swoich chorób, aktywnie wkraczają w świat wirtualny. Nasi niewidomi, czy głuchoniemi pracownicy najtrafniej podpowiedzą Państwu, co można poprawić na Państwa stronie. To najlepsi fachowcy, testują takie strony w życiu codziennym. Jednocześnie współpracujemy z doświadczonymi informatykami, którzy mogą w sposób fachowy wprowadzić takie zmiany w życie. Dysponujemy wyspecjalizowanymi programami, które wychwycą niedociągnięcia w dostępności Państwa strony dla osób niepełnosprawnych. 

 znaczek niepełnosprawni na tak. Strona przyjazna niepełnosprawnym.

Efektem jest raport ze szczegółowymi wskazówkami sugerującymi zmiany.  Po dokonaniu audytu i naniesieniu wskazanych zmian otrzymacie Państwo certyfikat firmowany przez naszą fundację, informujący o tym, że Państwa strona jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych i jest zgodna z normami WCAG 2.0. Taki symbol na Państwa stronie, przyznany przez osoby niepełnosprawne, będzie najlepszą wizytówką otwartości Państwa firmy na potrzeby   innych.Ceny ustalane są pod indywidualne zamówienie.

Przeczytaj również