Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Ania i Tomek Trust

usmiechniety mężczyzna w okularach i szcześliwa brunetka

Pochodzący z Koszalina duet „Ania i Tomek Trust” swoją muzyczną przygodę rozpoczął od tradycyjnych pieśni o morzu i współczesnych ballad żeglarskich. Obecnie śpiewa piosenki z Krainy Łagodności, Poezję Śpiewaną oraz Pieśni Bardów (Nohavica, Okudżawa, Wysocki, Kaczmarski, Gintrowski) we własnych delikatnych i nastrojowych aranżacjach. Muzyka jest nieodłącznym towarzyszem ich życia. „Śpiewamy wspólnie dzieląc pasję pomiędzy domem rodzinnym, życiem zawodowym i codziennymi obowiązkami. Nie tylko wspólnie koncertujemy, ale również komponujemy własne utwory, zamykając w nich najważniejsze dla nas emocje.
W marcu 2022 zespół wydał debiutancką płytę „Na progu jesieni” z autorskimi piosenkami, która została bardzo ciepło przyjęta przez odbiorców. To 18 autorskich utworów napisanych do wierszy: Zbyszka Brożka, Bogusława Janiczaka, Grzegorza Szafoniego, Justyny Sieradzkiej i in., w których pojawiają się wątki dotyczące miłości, okruchów przeszłości, przemijania i tęsknoty za tym, co już minęło, a co stanowi o naszej teraźniejszości i jest jednocześnie zaczątkiem naszej przyszłości.
Na płycie usłyszeć można m.in. utwór „Niepoukładany”, który znalazł się w złotej dwudziestce piosenek laureatek jubileuszowego 50. Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej BAZUNA 2022. Laureat wielu prestiżowych festiwali i przeglądów z nurtu Poezji śpiewanej i Piosenki Studenckiej oraz Turystycznej (Bazuna, Giełda, Bakcynalia, Natchnieni Bieszczadem). Zdobywca tytułu „Osobowość Roku 2020” w kategorii Kultura w Plebiscycie Głosu Koszalińskiego.
Obecnie zespół pracuje nad najnowszą autorską płytą „Przebudzenie”, której premiera odbędzie się jeszcze tej wiosny.
https://www.youtube.com/watch?v=tv4lfu51YhE
Wstęp na wydarzenie – cegiełka 20 zł.

Przeczytaj również