Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Czas nas uczy pogody – Emilia Pawłowska z zespołem

Plakat koncertu Emilii Pawłowskiej z zespołem

Emilia Pawłowska śpiewa piosenki głównie w stylistyce poezji śpiewanej, piosenki literackiej, piosenki rozrywkowej z nurtu „łagodnej odmiany jazzu”. Wcześniej występując pod panieńskim nazwiskiem Isbaner zdobyła laury kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TVP2. W 2000 r. brała udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, które były realizowane w studiu Radia PIK w Bydgoszczy. W 2002 r. nagrała płytę z pieśniami o tematyce religijnej  pn. „Strugami wylewać miłość”, nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w MGOK w Więcborku. W roku 2006 wzięła udział w „Szansie na Sukces” z zespołem HARLEM.

Po dłuższej przerwie, w 2017 r. wróciła do występów przed szerszą publicznością, mierząc się ponownie z własną wrażliwością. Po kilku recitalach w 2018 r. przy współpracy z kompozytorem i aranżerem Robertem Wiórkiewiczem, wydaje pierwszą solową płytę z programem “Czas nas uczy pogody”.

 Również w 2018 roku wokalistka wystąpiła  z zespołem, w programie „Radość najpiękniejszych lat – piosenki Anny Jantar”. Występ stanowił support koncertu Andrzeja Piasecznego podczas Dni Więcborka.

                Obecnie Emilia pracuje nad kolejnym programem, na który składać się będą m.in. autorskie piosenki wokalistki. kompozycje Roberta Wiórkiewicza, Jerzego Dziedziczaka, Rafała Szyjera J. 

Wstęp na koncert – cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również