Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

EWA MODRZEJEWSKA I MARZENA NOWAKOWSKA- CYKL GRZEGORZ SULIGA I PRZYJACIELE

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu”Grzegorz Suliga i przyjaciele”. Światłownia,27.12.2013, g. 18.00. Gośćmi Grzegorza będą Ewa Modrzejewska i Marzena Nowakowska.

Ewa Modrzejewska zaczęła występować w latach 70., zdobywając laury m.in. na Bazunie. Jeden z filarów słynnej „Grupy Toruń”, w której występowała m. in. z Markiem Foltą, Adamem Szarkiem. Z wykształcenia geograf, z zawodu pracownik naukowy UMK, z zamiłowania i częściowo z wykształcenia-muzyk. Gra na gitarze klasycznej i fortepianie, śpiewa, komponuje muzykę(m.in. do wierszy K.I.Gałczyńskiego, Oli Bacińskiej, Krystyny Berent). Zapraszana na Giełdę Piosenki w Szklarskiej Porębie, gdzie wielokrotnie śpiewała w odsłonach „starzy mistrzowie śpiewają nową muzykę”.

Marzena Nowakowska- z wykształcenia i zawodu polonistka,autorka wierszy wykonywanych m.in. przez Leonarda Luthra. Pięknie gra i śpiewa, ma charakterystyczny głos o szerokiej skali.

Przeczytaj również