Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

JAN BŁYSZCZAK „MUFKA”

Plakat z gitarą w tle. Napisy: Piątki w Światłowni. Grzegorz Suliga i przyjaciele: Jan Mufka Błyszczak. 8.03.2013, g.18. Światłownia, ul. Św. Trójcy 15.swiatlownia.eu. Informacje:505022807.

Z cyklu Grzegorz Suliga i przyjaciele wystąpi Jan Błyszczak „Mufka” – artysty melancholijny.
Portal slmballada napisał o „Mufce” tak:
„Urodził się w drugiej połowie dwudziestego wieku (dokładniej: na początku drugiej połowy) przy linii kolejowej Sudety-Bałtyk w Jastrowiu, miasteczku „Pierwszego dnia wolności” i, jak twierdzi, wielu następnych… Mówi, że jest góralem morenowo-dennym o orientacji północ-południe. Raz jest jedną raz drugą rybą, dlatego nie wie, gdzie się pojawi i kiedy zniknie.
Śpiewa od dziecka. Pierwsze próby pisania — w podstawówce. Nie zdradził się. Liceum — w mieście Staszica. Dojeżdżał pociągiem (zimy stulecia!). Zdekonspirował się w Poznaniu przebywając na studiach ekonomicznych, gdy jeszcze nie były modne.
Komponuje nastrojowe piosenki, pisze rozumne teksty. Świetnie pływa, nieźle jeździ na nartach. Śpiewa swoje piosenki przy akompaniamencie gitary z powodzeniem ukrywając wykształcenie geodezyjne.
Niejednokrotnie laureat festiwali piosenki studenckiej w Krakowie, gdańskiej Bazuny, łódzkiej Yapy, szklarskoporębskiej Giełdy, warszawskiego OPPA oraz konkursu ZAKR na piosenkę do opolskich Premier.
Współpracował z wrocławskim B-Complex, koszalińskim Koniem Polskim, poznańskim Tey’em Zenona Laskowika. Ostatnio częściej w pojedynkę.
Nie jest systematyczny. Miewa zainteresowania… Artystą bywa.”

Przeczytaj również