Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Kobiece śpiewogranie

Plakat. U góry napis: Kobiece śpiewogranie. Naśrodku trzy fotografie kobiet Marzena Noweakowska, Ewa Modrzejewska, Ola Moszyk. Na dole napis: 6 marca 2015 g.18. Światłownia, ul. Św. Trójcy 15. Wstęp wolny.

6 marca 2015 r. g. 18.00 zapraszamy do Światłowni na tradycyjne kobiece śpiewogranie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Wstęp wolny.

Przed nami –  scena muzyczna w wydaniu trzech kobiet. W kolejności pojawienia się na scenie: Marzena Nowakowska – „lokalny produkt” – czyli bydgoszczanka z krwi i kości, laureatka wielu ogólnopolskich przeglądów piosenki poetyckiej i turystycznej, poetka, kompozytorka.  Aleksandra Moszyk –  wielbicielka piosenki turystycznej, wokalistka EKT Gdynia, adoptowana bydgoszczanka  Ewa Modrzejewska – wokalistka legendarnej Grupy Toruń, ma serce otwarte na Bydgoszcz i projekty muzyczne.

Ewa Modrzejewska – torunianka, rodzinnie i przyjacielsko związana z Bydgoszczą. Czerpie radość życia ze wspólnego muzykowania i śpiewania. Jej ulubione instrumenty to gitara i pianino.

Sama o sobie: Ja śpiewam piosenki, brzmią czułe dźwięki ludziom na pocieszenie, słuchają w radości możni i prości w sercach swych czując drżenie…

Aleksandra Moszyk – mieszka w Pile, sentymentalnie związana z Bydgoszczą, a zwłaszcza z przyjaciółmi z tego miasta. Muzyczne spotkania to sól jej życia, ceni mądre teksty i dowcipnych ludzi oraz odwrotnie…

Sama o sobie: Od czasu do czasu MUSZĘ się wyśpiewać!

Marzena Nowakowska –  „bydgoski bard w spódnicy” czy „ bardka o cudnym głosie” –  to na co dzień pani od polaka i historii. Pisze teksty i komponuje piosenki. Zdobywa nagrody na festiwalach i przeglądach. Lubi góry i morze, kawę o poranku i zapach książek.

Sama o sobie: Jestem jak piąta pora roku…

Przeczytaj również