Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Leszek Kopeć

mężczyzna w średnim wieku gra na gitarze

W najbliższym czasie będę miał przyjemność wystąpić w bydgoskiej Światłowni. Gorąco Państwa zapraszam. Mój świat jest pełen dźwięków. W moich piosenkach opowiadam o tym, co przeżyłem, śpiewam o swoich marzeniach. Moją pasją jest muzyka i praca w Radiu Wrocław i w Radiu KSON. W propagowaniu piosenki autorskiej poświęciłem całe moje życie. Jako dziennikarz i jako artysta. Śpiewać zacząłem już jako dziecko. W wieku dorosłym wystąpiłem na wielu festiwalach. Udało mi się być laureatem głównych nagród. W roku 1980 zaczęła się moja poważna droga artystyczna. Wygrałem Festiwal Nocne Śpiewanie na Zamku w Toruniu. Potem przyszły inne festiwale, m.in. Włóczęga w Zielonej Górze, YAPA w Łodzi, Bakcynalia w Lublinie, Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie. Piszę i komponuję bo nie umiem bez tego żyć. Na niektórych imprezach kulturalnych udzielam się jako konferansjer. Zajmuję się również realizacją dźwięku.” Śpiewam bo muszę” to cytat piosenki Skaldów z którym się utożsamiam. To moje przesłanie, które wyśpiewuję na koncertach. Czekam wiec na Was szanowna publiczności. Przyjdźcie na spotkanie ze mną postaram się aby było pięknie.
https://www.youtube.com/watch?v=CT6GYQRffBY
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Przeczytaj również