Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Milena Wiśniewska

Młoda kobieta w okularach gra na pianinie

Jest absolwentką studiów z zakresu teorii muzyki w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Interesują ją różne gatunki muzyczne – z jednej strony muzyka dawna, szczególnie barokowa, ale nie stroni również od dobrego popu, muzyki rockowej czy alternatywnej. Bliska jest jej także twórczość spod znaku tak zwanej piosenki literackiej i to właśnie utwory z tego nurtu wykonuje najczęściej.
Działa również na kilku innych polach. W oparciu o własne doświadczenia pisze artykuły, poświęcone muzycznej edukacji osób niewidomych. Ponadto w swoich tekstach na portalu Megafon podejmuje tematykę stosunku społeczeństwa do osób z niepełnosprawnościami.
Oprócz tego pasjonuje ją radio, prowadzi audycje w radiu internetowym.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” i budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytaj również