Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Patrycja Malinowska

MŁODA DZIEWCZYNA W OKULARACH Z MIKROFONEM

W dorobku Patrycji są obecnie dwa single. Jeden nosi tytuł „Nie dogonisz mnie” i pojawił się na szczycie gorącej dwudziestki Radia Eska, drugi to „Kolejny krok”, nad którym Patrycja współpracowała z Anią Wyszkoni. W planach jest wydanie własnego albumu, nad którym prace rozpoczną się w przyszłym roku. W styczniu rusza także premiera serialu ”Pasjonaci” w reżyserii Artura Dziurmana, będzie można zobaczyć Patrycję w kilku odcinkach. Serial zostanie wyemitowany na antenie TVP. Patrycja obecnie przygotowuje się do koncertów zarówno ogólnopolskich, jak i zagranicznych.
https://youtu.be/kIyqZkI59H4
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Przeczytaj również