Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Przeznaczeni – Rap w Światłowni

Dwóch młodych mężczyzn w kapturach
! PRZEZNACZENI !
Mat i Furor, przedstawiają Przeznaczonych czyli rap kontrast jak niebo i ziemia jak ogień i woda. Jak Piękny Koszmar. Zespół rap który działa już półtora roku. Jesteśmy ambitni i dalej się rozwijamy. Z każdym dniem pracujemy nad sobą i czujemy się lepsi.
 
LINK DO PIOSENEK:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLzPfbxiEEzY0e8TTVpiz7oAz0JGczXSJO
 
Gościnnie:
! MŁODY JIMMY !
Muzyka, jeśli chodzi o rap to jest zawitał u mnie już w wieku 12 lat, zajawka do słuchania z roku na rok była coraz większa aż przyszedł moment w którym sam zacząłem to robić. W wieku 17 lat wydałem pierwszy kawałek i zaczęło się wszystko kręcić. Kaliber 44 jak i paktofonika były prowoderem do tworzenia i czerpania pomysłów. Aktualnie mam 20 lat i nadal robię rap który znaczy dla mnie dużo. Grałem już koncerty w Bydgoszczy więc ciem co się z czym je a dobra muzyka zawsze się ludzia spodoba.
LINK DO KANAŁU YT:
https://www.youtube.com/channel/UCMBwyUGrtImwN0tUFWbSBZQ?app=desktop
 
Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.
 

Przeczytaj również