Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Spotkanie z reportażem filmowym

Na zdjęciu zdjęcie mężczyzny w średnim wieku i podpis: Leszek Ciechoński-reportażysta, filmowiec, dziennikarz, . W 1994 roku zadebiutował w telewizyjnym Magazynie Ekspresu Reporterów, który od tego czasu wyemitował blisko 200 jego reportaży. Autor 15 filmów dokumentalnych (Chłopcy, Tajemnica Parowego Młyna, Przyśpieszony Przemyśl-Szczecin). Wykładowca Sztuki Wyboru.

Leszek Ciechoński- reportażysta, filmowiec, dziennikarz. W 1994 roku zadebiutował w „Ekspresie Reporterów”, który od tego czasu wyemitował blisko 200 jego reportaży, autor 15 filmów dokumentalnych. Zdobywca prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich „za wybitne osiągnięcia dziennikarskie”. Podczas tego spotkania zobaczymy dwa reportaże:

 

1. „Zbrodnia i…”- reportaż o okolicznościach śmierci Jaroszewiczów.

 

2.”Elegia marynarska” – reportaż dwuczęściowy o wdowach po polskich marynarzach zaciągających się pod obce bandery. W reportażu występują m.in. kobiety pozbawione środków do życia i jakichkolwiek informacji o mężach.

Zadanie dotowane ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Przeczytaj również