Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Wigilia 100-Lecia Powrotu Bydgoszczy Do Macierzy

Mężczyzna w średnim wieku gra na pianinie

„WIGILIA 100-LECIA POWROTU BYDGOSZCZY DO MACIERZY” , KONCERT WOLNOŚCI.

W ramach stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury, Piotr Kubiak zaprasza na koncert w „Światłowni” w dniu 13.12.2019 r. o godz. 18.00.

Wystąpi m.in. Piotr Paweł Kowalicki, kompozytor, muzyk, wokalista z Warszawy. Na jednej z jego płyt dedykowanej JPII, pt. „Trzy Słowa”, wystąpili Danuta Rinn i Krzysztof Kolberger.

Jako, że w roku 2020 do Bydgoszczy wjechali ułani, będą też pieśni o ułanach, ale i wiele piosenek o różnej tematyce , w tym związanej z Polską i wolnością. Nie wykluczamy także niespodzianki związanej z Bydgoszczą. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp -cegiełka 10 zł, niepełnosprawni, seniorzy, młodzież 8 zł.

Przeczytaj również